כשיש ילדים לפני…

מציג 3 תגובות משורשרות
 • מאת
  תגובות
  • #1540 הגב
   שרי
   אורח

   אני בהריון חמישי עם תאומים, לחוצה בטירוף וזקוקה להרבה עידוד.
   שרי

  • #1541 הגב
   חוה שוב
   אורח

   וואי, כשיש לך כבר ילדים בבית ואת בהריון תאומים, יש לך פרוייקט לתקופה הקרובה.
   הפרוייקט כולל:
   לאכול טוב (אוכל מזין ולא ג'אנק), לשתות הרבה ולנוח כמה שאת יכולה. זה יעזור לך להרגיש טוב יותר, זה יעזור לך להיות יותר 'אמא' לילדים בבית, וזה יעזור לתאומים שלך להתפתח כמו שצריך בלי לגרום לאמא שלהם עודף בעיות כמו: צירים, דימומים וכדומה.

   איילת היא הדולה המלווה שלי, והיא תוכל בוודאי לעודד אותך כמו שעודדה אותי, בין השאר בזה שאם כבר הרית וילדת – הגוף שלך כבר מכיר את המלאכה ויודע איך לתפקד, וגם לאחר הלידה – ההנקה קלה יותר.

   מבחינת הילדים בבית – קחי בחשבון שאת הולכת להביא להם מתנה ענקית שתשמח אותם עד הגג! נכון שתצטרכי קצת להוריד פרופיל בחודשים הקרובים, לקחת בייביסיטר, לבקש יותר עזרה בניהול הבית ובקניות מהבעל, מההורים שלך ושלו ושאר קרובי משפחה שבאים בחשבון, אבל ככל שתשמרי יותר על עצמך ככה תוכלי לעבור את התקופה עד ללידה יותר בקלות ויותר בהנאה. זה אפשרי.

   תצליחי!

  • #1544 הגב
   עדינה
   אורח

   בשעה טובה.
   להיות בהריון תאומים עם עוד 4 בבית זו מסימה לא קלה (גם אצלי ההריון החמישי היה עם תאומים) כמו שחוה כתבה את חיבת ללמוד להעזר כמה שיותר בכל מי שאפשר ולנוח ולנוח ולנוח. אומנם עם 4 ילדים קצת קשה לנוח אבל בסוף ההריון את חייבת את זה. תנסי להוריד מאצמח כמה שיותר. (אצלנו בעלי עשה את הכביסות בהריון שעם 4 ילדים יש הרבה כביסה- חכי שיהיו 6 ).
   בהצלחה והעיקר להיות בשמחה גם עם ממש קשה בסוף כשהם יוצאים זה פשוט עושר נפלה!!!

  • #1969 הגב

   שרי יקרה,
   היריון תאומים הוא בהחלט היריון מאתגר ועלייך להיערך למשימה הזו שמטרתה העיקרית היא לשמור את העוברים ברחם עד לשבוע מאוחר ככל שאפשר.
   חשבי מה באורח החיים שלך דורש שינוי ועשי זאת -בתזונה שלך, בשעות העבודה בבית ומחוצה לו, בזמני המנוחה שלך ועוד. הקפידי על שתיה של לפחות 2.5-3 ליטרים ביום, זמני מנוחה רבים ככל האפשר, דאגי לעזרה מהסביבה הקרובה ואם אין אז גם עזרה בתשלום תועיל ותהיה לצידך גם אחרי הלידה, ואני ממליצה מדי פעם גם לטפל בעצמך כמו למשל בטיפול מרפה ומרפא במים. גם ליווי של דולה לצידך בתקופה הזו, ועד הלידה, תהיה עבורך מקור לשיתוף ואיוורור וכמובן תמיכה חשובה לתקופה הזו.

   המשך היריון קל, בריא ומעצים
   איילת להב
   מלווה ומדריכה נשים מהיריון ועד בכלל
   מומחית לתאומים
   מנהלת פורום תאומים ויותר

מציג 3 תגובות משורשרות
מענה ל־כשיש ילדים לפני…
פרטים: