משתפת רגעים של התאומים שלי, בגיל שנה וחצי :)

תאומים ויותר פורומים פורום תאומים ויותר לגדל תאומים משתפת רגעים של התאומים שלי, בגיל שנה וחצי :)

 • This topic has תגובה 1, משתתף 1, and was last updated לפני 1 year by חוה שוב.
מציג תגובה משורשרת 1
 • מאת
  תגובות
  • #1592 הגב
   אילה אחת
   אורח

   היום, איציק שם את הידיים על העיניים בשיא החמידות, לקריאת שמע. וגם הסתתר לדוד מתחת למזרון הדק של העגלול, ודוד חיפש אותו, וכשמצא – שניהם התגלגלו בצחוק תינוקי חמוד כל כך! וכשאיציק ראה את הבנות מסתירות את העיניים וסופרות בקול (איך קוראים למשחק הזה?) הוא חיקה אותן בחמידות כזאת שכולם התנפלו עליו למעוך אותו בנשיקות. בובה! השובב הזה לא אוהב לישון וכל יום הופך פה את הבית עד שהוא מואיל בטובו לנוח קצת למשך הלילה. היום דוד ואיציק רוקנו את המגרות במטבח, פיזרו את נייר האפיה ואת שקיות האשפה ואת הניילון לצליה והיו עצבניים ממש שאספתי את השלל וסגרתי את כולו בחזרה במגרה.
   דוד כבר הולך יפה וחמוד בלי להודיע הודעות. פשוט קם והולך במקום לזחול. איציק רועד בשיא הפחד כשמעמידים אותו לחצאי שניות ולרבעי שניות. רועד-רועד. מצחיקון אחד. ניסיתי להנעיל לדוד את נעלי הבית החורפיות הקטנות שיש לנו בבית מאבי שלפניו, מידה 20, אבל זה גדול עליו. גם הקרוקס הקטן גדול עליו. מצחיק. דוד עושה רושם של ילדון חסון, והנה הוא כנראה לא יותר ממידה 18-19. מדדתי את כף הרגל החמודה שלהם על קרטון ואחפש להם נעל רכה וחורפית. חבל שסתם יתענו בנעל אלגנטית קשיחה וכבדה.
   מקווה להלביש אותם יפה לחתונה ולשבת שבע ברכות של גיסתי בשבוע הבא. צריכה לקנות חולצות לבנות שיתאימו למכנס סרפן השבתי שיש לי בשבילם, כי הם הצליחו איכשהו למלא את החולצות שלהם בכתמים שלא יורדים.
   מרגישה כמו איזו ילדונת שמשחקת בבובות ומלבישה אותם ומחליפה להם בגדים.
   הכי כיף איתם אחרי אמבטיות, כששניהם עם פיז'מות נקיות, והתלתלים שלהם מתנדנדים חמוד לשני הצדדים.
   ——-
   נכתב כדי לעודד את כל מי שנמצאת לפני השלב הזה, ולא יודעת אם עכשיו יום או לילה… או שהיא עוד לפני הלידה…
   לא להאמין איך שוכחים הכל. טוב, לא שוכחים ממש, אבל אומרים שהיה שווה…

  • #1593 הגב
   חוה שוב
   אורח

   תודה ששיתפת, אילה.
   התרגשתי להיזכר בתאומים שלי בגיל הזה!
   באמת עוזר לפעמים לזכור שהקושי הגדול עם תאומים הוא בחודשיים-שלושה הראשונים (הבחילות והתשישות) ושלושת החודשים האחרונים (הכובד והתשישות, והצירים, אם יש, והפחדים והחששות, אם יש), ואז צריך עוד קצת למשוך עד שהם בני שלושה-ארבעה חודשים (אבל אז יש כבר עוד אנשים שיכולים לעזור. מזל!) – וצריך רק לישון מספיק ולאכול מזין כדי להצליח לרוות את הנחת.

מציג תגובה משורשרת 1
מענה ל־משתפת רגעים של התאומים שלי, בגיל שנה וחצי :)
פרטים: