רועדת עם תאומות בשק אחד

 • This topic has 3 תגובות, משתתף 1, and was last updated לפני 1 year by איילת להב, מנהלת פורום.
מציג 3 תגובות משורשרות
 • מאת
  תגובות
  • #1607 הגב
   הריון תאומות
   אורח

   אני נכנסת לאשפוז של 6 שבועות, כי הרופאים רוצים שאני אגיע לשבוע 34 שאז הריאות מבשילות ויש פחות בעיות של פגים, אבל לא רוצים למשוך יותר שלא לסכן אותן. אוף אוף אוף אוף אוף או ף אוף אוף

  • #1608 הגב
   חוה שוב
   אורח

   אחרי שתצליחי בפרוייקט של הלידה (בלי לשקשק יותר מדיי מכל האולטרא-סאונדים) יש לך את ההצלחה בפרוייקט של הפגייה שנקווה שיהיה פרוייקט קצר, וזהו, החבר'ה שלך מגיעות הביתה עם כל הבלונים בליווי מוזיקלי של וואה-וואה-וואה : )

   האמת היא שברגע שעברת את השבוע ה-28 זאת אומרת שרוב ההריון כבר מאחוריך ואוטוטו תקבלי רישיון להסיע שתי זאטוטות באוטו… אמא'לה, איזה פחד!
   חברה שלי סיפרה לי שבילד הראשון שלה, כשיצאה מבית החולים, היא לא האמינה שבבית החולים נותנים להם ללכת לבד, וכל הזמן הסתכלה אחורה ושאלה את בעלה: תגיד, הם באמת סומכים עלינו שנדע מה לעשות עם התינוק הזה???

   אני די הזדהיתי איתה לפני הולדת התאומים שלי. הריון תאומים הוא כזה פרוייקט, והוא רק תשעה חודשים, אחר כך צריך לגדל את החבר'ה האלה יום אחרי יום, שנה אחרי שנה. אז מה יהיה?

   בעצם, אומרים שאם היו שמים בערימה אחת ענקית את כל הכלים שאשה הייתה צריכה להדיח בחייה – היא הייתה מתעלפת רק מלראות… אז אולי אנחנו פשוט צריכות להתמקד במה שקורה הרגע מול העיניים, והמטרה שלנו צריכה להיות איך עוברים עכשיו את השבוע הקרוב באופן הכי טוב לעצמך ולעוברים שלך.
   כשנגיע לגשר – נחצה אותו. ממילא העתיד בלתי נודע.

    

   הריון תאומות, שיהיה לך אשפוז נעים וקל עד כמה שאפשר!
   עם כל הלחץ, לפחות תוכלי לשמוע את הדופק של התאומות כל יום, זה אחד הקולות הכי יפים בעולם 🙂
   תיהני ותנוחי ותסחבי כמה שרק אפשר עד שתראי אותן בחוץ 🙂

  • #1614 הגב
   חנה
   אורח

   הריון תאומות מתוקה,
   לי עולים כל פעם רגשות סותרים.
   מצד אחד-כבר קשה לי עם ההריון (שבוע 22) כאבי הגב, לא מצליחה להרדם בלילות וכל הכאבים האחרים והדאגה לשלומם של העוברים אני אומרת לפעמים "יאללה שיגמר כבר"…
   מצד שני- אני חושבת שצריך לשמוח על כל יום שהם בפנים! ו…חוצמזה להסתכל על חצי הכוס המלאה וליהנות מימי השקט האחרונים שנותרו, עוד נתגעגע לשקט הזה שזו רק את עם עצמך…
   אז כמו שאני אומרת תמיד- כל דבר יפה בזמנו! תהני מרגעי השקט שנשארו ואח"כ תהני מהימים העמוסים בצחוקן של התינוקות והטיפול בהם שנדמה ששר לעצמו "שלא יגמר לעולם…" (-:

   וכמו שחוה אמרה, תוכלי לשמוע אותן כל יום ולדעת שהכל בסדר יש בזה דבר מאוד מרגיע ובכלל בידע שיש רופא צמוד 24 שעות לידך, אז עם כל הבאסה להיות בבי"ח זו עוד נקודת אור משמעותית!!
   המון הצלחה ובריאות! תעדכני …

  • #1618 הגב
   איילת להב, מנהלת פורום
   אורח

   נשים יקרות,
   חוה מקסימה, לו הייתי יכולה לעשות like למסרים שלך, כנראה שהייתי עושה על כולם. את מביאה תובנות מרהיבות שמעלות חיוך על פני בכל פעם מחדש.
   חנה, האופטימיות שלך ודאי עוזרת לך, והיא כלי משמעותי בהתמודדות עם אתגר התאומים. את צודקת בגישתך.
   הריון תאומות, אני כאן בשבילך, וגם אשמח לסייע עבורך בהמשך במתן ידע וטיפים. שמרי על קשר.

   וכן, זה הגיוני ונכון להירגע. בעיקר עבור המשך ההריון בצורה התקינה ביותר שאפשר לשאוף לה הן עבורך והן עבור תינוקייך.
   צדקה אילה בהזכירה את עניין ההתבוננות על הקיים, על ההווה. מזמינה אותך להיות בכאן ובעכשיו, לבדוק אפשרות ללמוד למדוט (מדיטציה), פעולה שעשויה להרגיע אותך עד מאד במהלך השמירה/אשפוז והיא חשובה ונחוצה עד מאד להמשך ההתפתחות של התינוקות ברחמך.
   מבינה את כולכן בעניין החשש מהמפגש עם התינוקות והטיפול הצפוי בהם לאחר מכן… פתאום נראה הרבה יותר פשוט לשאת אותם ברחם, אה? וזה די נכון, עד לנקודה שמבינים שגם כשהם ברחם יש הרבה מה לדעת ומה לשנות… מקווה שאתן לומדות, מתכוננות ונערכות עד כמה שאפשר.
   מבטיחה לכן שיהיו זמנים של חוסר בהירות ובלבול לצד זמנים של שמחה והתרגשות
   שיהיו רגעים של תסכול וכעס לצד רגעים של הנאה ואושר אינסופיים
   ושאכן זו אכן חוויה כפולה ומכופלת על כל המשתמע מזה!!!

   אני מזכירה לכן שבקרוב יעלה כאן עמוד של סיפורי לידה ואני מאד אשמח שתשתפו את כולנו בסיפורים המרגשים שלכן. אני גם מאמינה גדולה בעיבוד הסיפור והחוויה דרך כתיבתו.
   ובכלל, אני כאן לכל אורך הדרך גם לאחר הלידה – לייעץ, ללוות ולתמוך גם בנושא ההנקה והינקות.

   המשך הריון קל ומעצים ולידה טובה
   איילת

   איילת להב
   מנהלת הפורום להריון, לידה והנקת תאומים
   מדריכת הכנה ללידה | דולה | מנחת קבוצות אמהות ותינוקות | מדריכת נשים בכל רצף החיים

מציג 3 תגובות משורשרות
מענה ל־רועדת עם תאומות בשק אחד
פרטים: