תאומים בני חודשיים. יש טיפים?

תאומים ויותר פורומים פורום תאומים ויותר לגדל תאומים תאומים בני חודשיים. יש טיפים?

מציג תגובה משורשרת 1
 • מאת
  תגובות
  • #1932 הגב
   חני
   אורח

   אשמח לקבל עזרה/תמיכה
   ילדתי תאומים לפני חודשיים+

  • #1976 הגב

   חני יקרה,
   ראשית מזל טוב להולדת התאומים.
   במה בדיוק את מתקשה והיית רוצה לקבל עצות וטיפים?
   באופן כללי הדבר הכי חשוב שיש לדאוג שיהיה עבורך ולצידך בשלב הזה היא עזרה, עזרה ושוב עזרה. אמא לתאומים נדרשת לכל כך הרבה וגם לשפיות, ולכן עזרה, גם היא לכמה שעות ביום יכולה להיות מאד משמעותית לחלק מהאמהות.
   דרך נוספת להקל עלייך את הטפול בהם היא סנכרון ארוחות ולשם כך נדרשת לך יצירתיות אם את לבדך. בין אם את מניקה או מאכילה מבקבוקים או משלבת, אבל אם תצליחי במשימה הזו, יתפנה לך מעט זמן גם לעצמך, משהו שהוא מאד יקר ערך בשלב הזה.
   אני יודעת שכאשה את שואפת לדאוג גם לבית ולמצבו, אבל תהיי רחומה ותחמלי על עצמך בעיקר, ותהיי אולי קצת פחות מושלמת , אבל בשלב הזה של חייהם, נסי כמה שפחות לטפל בבית ולהקדיש לעצמך כשאת יכולה ואת מתפנה מהטיפול בהם,וזה אומר לאכול , לשתות, להתקלח ולנוח. כן, כשמתפנה זמן הרבה פעמים נשים רצות לנקות, להדיח כלים ולשים כביסה. אבל כל אלה יכולים לחכות כי אם את לא תמלאי את המצברים שלך, גם המשימות האלה בסוף לא ימולאו בכלל. כאמור, אם יש עזרה בסביבה , תנצלי אותה באופן המיטבי עבורך.
   השכיבי את התאומים ביחד כמה שניתן – יש לזה חשיבות מכך שהיו ביחד עוד ברחם ולכן החיבור והקשר ביניהם חשובים גם לגדילתם ויתרון מעניין נוסף הוא שמבחינתך גם כשאת לרגעים לא לידם, הם אף פעם לא לבד. אל תחששי שהם יזיקו זה לזה, כי לא מסוגלים לעשות שום דבר. להזכירך הם בני חודשיים, וכשיגדלו, זה לא יעבור לך אפילו בראש.

   אם יש לך שאלות ספציפיות זה יקל על המענה,
   מקווה שכבר קיבלת כמה טיפים משמעותיים,

   איילת להב
   מדריכת הורים
   מומחית לתאומים
   מנהלת פורום תאומים ויותר

מציג תגובה משורשרת 1
מענה ל־תאומים בני חודשיים. יש טיפים?
פרטים: